Vítejte na stránkách

hobby chovu 

 
 
 
 
 
https://www.websurf.cz/websurf.gif
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od dětství miluji zvířata a přírodu vůbec. Už jako malá jsem se zajímala o vše živé. Prázdniny jsem trávila u babičky na venkově, kde jako na každé vesnici

nechyběla hospodářská zvířata a samozřejmě pes a houf koček. Moc jsem se k babičce na prázdniny těšila. Láska ke zvířatům mě dovedla až ke studiu na vysokou školu , přírodovědnou fakultu,obor živočišná genetika.

Po různých životních peripetií jsem nakonec zakotvila na vesnici poblíž Berounky. Příroda je tu krásná a já mám konečně možnost se věnovat chovu zvířátek.

Mou zvířecí smečku tvoří pes Robin. Je to kříženec dlouhosrtstého jezevčíka s kokrem.Dostali jsme ho od manželova kamaráda jako nalezence.Bylo mu něco kolem roku , když k nám přišel.Je to můj miláček a obranář v jednom. Za rok, co je u nás, se naučil krásně poslouchat.

Dalším zvířátkem je mourovatý kocurek Mišelinek. Pobíhal opuštěný po silnici u našeho baráčku.Tak jsem se ho ujala.Nyní už vypadá jako malý rys, protože už když se u nás objevil měl jenom malý zbyteček ocásku.

S Robinkem se stali velkými kamarády.Žerou spolu z misky , spí spolu a Robin ho ochraňuje před psi a jinými kocoury.Prostě jsou super dvojka a synové říkají, že jsme trojka k popukání, když vyrážíme společně na procházku.

V únoru jsme s manželem vyrazili na chovatelskou výstavu do Kralovic. Měli jsme v úmyslu koupit nějaké slepičky.

Manžel nakonec koupil dvě čínské kachny a kačera.Já se tam zamilovala do zakrslého králíčka. Byla to taková stříbrná kulička.

Tak k nám přibyl kačer Venca, kačenky Otylka a Cecilka a zakrsláček Fredy.

Syn mi vyrobil dřevěnou klec a Fredy se ubytoval u nás v kuchyni. V Rakovníku v ZOO jsem mu koupila kamarádku Peggy. Nyní se přestěhovaly do venkovní králíkárny. Jsou tam spokojení. Oba jsou to mazlíci a Fredy je navíc ještě pěkný komediant. Přehazuje si větvičky a hází minerálním kamenem.

Mě králíčci opravdu vzaly za srdíčko a už mám rozjednány další samičky a ještě chci koupit i dalšího samečka  aby na ty holky nebyl Ferdík sám.

Tak to je asi v krátkosti vše. Další už v novinkách, které budu pravidelně aktualizovat.

 

 

 

Upozornění návštěvníkům

Tyto stránky se upravují :o)

Všechny peníze z prodeje miminek jdou na krmení a veterinární péči králíčku.

Kontaktujte nás

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Novinky

Nové fotky

07.06.2014 11:12
Přidala jsem nové fotky beránků se spojení Zázvorka x Jurášek.Naleznete je v sekci miminka.V sekci ostatní zvířátka jsou fotky koťátek Molly a fotka mé nové kočičky Máši.

Baby boom

21.05.2014 17:10
Tak to vypadá na baby boom. Máme další miminka.Poslední se narodila včera.Více v sekci miminka.:)

Samarka

19.04.2014 14:51
Zítra už to budou dva roky,kdy na svět vykoukla moje ovčanda Samara.Hodně zdraví,Samíšku.:)

Nová miminka

19.04.2014 14:48
Dnes se Yvonce a Freddymu a Jasmínce a Wildovi narodila miminka.Počet ještě upřesním.U obou samiček jde o první vrhy a uvidím,jak maminky mateřství zvládnou.Všem přeji hodně zdravíčka.:)

Noví papoušci

09.04.2014 11:18
Do mého chovu papoušků přibyl párek papoušků nádherných Bruno a Bernadetha a sameček papouška nádherného Argos.Jsou to opravdu nádherní miláčkové.:)

Nová miminka

09.04.2014 11:15
Máme nová miminka králíčků.Více najdete v sekci miminka.Miminek je pěkná úrodička.Už se těším,až začnou vylézat z hnízdeček.Hlavně přeji mimčům a maminkám hodně zdravíčka.:)

Nová miminka

29.03.2014 19:09
Jsou nové fotky miminek ze spojení Freddy a Maruška.Jsou dvě holčíčky a dva kluci.

Nová zvířátka

26.02.2014 19:32
Do mého hobby chovu přibyla teddy samička Holly s Chs Od Klárky.Je to krásná modrá samička s holandskou kresbou. Tento víkend jsem si přivezla Agapornise fisheri,jmenuje se Amorek.

Bohatý víkend

10.02.2014 17:48
Tento víkend byl bohatý na nové přírůstky.V sobotu jsem si přivezla další králičí holčičku do chovu.Je to modrá kuní samička z CHs Midafarm od Daniely Krátké a dostala jméno Yvonne.Další můj krásný čumáček. V neděli jsem si jela pro samičku Papouška nádherného a nakonec ji přivezla i s kamarádem...

Miminka umřela

07.02.2014 08:06
Včera 6.2. umřela miminka Bellušky.Maminka se chová jako v říji.Je to moc smutné.:(
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Momentky